لوگوی ترنسپرنت دایان استارتاپ استودیو

استارتاپ استودیو دایان

دایان بلاگ

کانال توزیع محصول
استراتژی در استارتاپ ها
هانیه فراست

کانال توزیع محصول و خدمات به چه معنا است؟

انتخاب کانال توزیع محصول مناسب برای استارتاپ شما می‌تواند در ابتدا یک فرآیند دشوار و گیج‌کننده باشد. فرقی نمی‌کند کسب و کار شما یک شرکت طراحی تی‌شرت در مقیاس کوچک باشد یا یک تولید کننده بزرگ کالا، شما در هر صورت به یک استراتژی توزیع نیاز دارید. تعیین کانال مناسب بر روی استراتژی بازاریابی، مدل کسب و کار و موارد دیگر تاثیر می‌گذارد.

مطالعه کامل مقاله
استخدام کارمند در استارتاپ
منابع انسانی استارتاپ‌ها
مدیر سایت

چگونه برای استارتاپ خود کارمند استخدام کنیم؟

بعد از راه اندازی کسب و کار جدید، احتمالا شما به استخدام نیروی جدید نیاز دارید. زمانی که استارتاپ شما شروع به رشد کرد، می‌توانید اولین نیروی انسانی خود را استخدام کنید!
به عنوان صاحب اصلی کسب و کار ممکن است از خود بپرسید که چگونه باید در محیط کسب و کار خود منابع انسانی جدید را استخدام کنید. در کنار مدیریت هزینه‌ها و بودجه‌هایتان، شما ابتدا باید در استراتژی استخدام خود خلاق باشید.
در اینجا ۶ راه حل نوآورانه استخدام‌نیروی استارتاپی آمده است که به شما کمک می کند تا استعدادهای برتر نیروهای خود را پیدا کرده تا بتوانید آنها را پرورش دهید.

مطالعه کامل مقاله
مراحل رشد استارتاپ
استارتاپ
هانیه فراست

مراحل رشد استارتاپ از ایده تا اجرا

داشتن یک ایده استارت‌آپی شگفت‌انگیز است و اجرای آن در 6 مرحله صورت می‌گیرد. هر چقدر هم که ایده راه اندازی یک استارتاپ پویا و پر عمل باشد، اجرای آن می تواند مملو از خطرات باشد! تعداد زیادی از کارشناسان معتقدند رشد و شکل گیری استارتاپ در 6 مرحله صورت می‌گیرد و هیچ استارتاپی از این قاعده مستثنی نیست. به جرات می توان گفت که توانایی پیش‌بینی و تحلیل کسب و کارتان در این 6 مرحله، می تواند راه را برای داستان موفقیت استارتاپ شما هموار کند.

مطالعه کامل مقاله
انواع روش ها و مدل های رایج سرمایه گذاری در استارتاپ ها و ایده
استارتاپ
هانیه فراست

سرمایه گذاری در استارتاپ و انواع مختلف آن

قدم اول برای راه اندازی استارتاپ‌، داشتن ایده و خلاقیت است.

اما مهمترین قدم، سرمایه گذاری بر روی ایده قابل اجراست تا بتوان با تامین مالی و فراهم کردن امکانات لازم، ایده استارتاپ را به مرحله رشد و درآمدزایی رساند.

در ابتدای پرداختن به موضوع سرمایه گذاری بر روی استارتاپ ها، خوب است بدانیم کارآفرینان صاحب ایده، برای راه اندازی کسب و کار یا استارتاپ، مانند هر سرمایه گذاری دیگری باید فرآیند تامین مالی و جذب سرمایه را طی نمایند.
در این مقاله سعی کردیم به انواع مدل سرمایه‌گذاری و انواع سرمایه‌گذارها بپردازیم.

مطالعه کامل مقاله